Yükleniyor...

HABERLER

GÜNCEL GELİŞMELERİ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ!ARŞİV: June 2015


ARŞİV: May 2015


ARŞİV: April 2015


G2 PİLİNİ DEĞİŞTİRMEK ÇOK KOLAY
pil değiştirme g2
LG G2 akıllı telefonunun bataryasını değiştirmeden evvel doğru yöntem videosunu izlemelisin. Telefonuna zarar vermemek için işi, Vitenk'e danış.
DEVAMINI OKU
G3'ÜN PİLİ Mİ DEĞİŞECEKTİ?
pil değiştirme g3
Pil değiştirirken hatalı yöntemler uygulamak telefona ya da bataryaya zarar verebilir. LG G3 akıllı telefonunun bataryasını doğru şekilde değiştirmek için videoyu izlemelisin.
DEVAMINI OKU
KİLİT DOKUNUŞLAR İÇİN
knock code
Rakamlarla, tuşlarla uğraşma. 80.000 farklı kombinasyon kapasitesiyle Knock Code özelliği LG'de! Knock Code kilidini oluşturmak için videoyu izleyebilirsin.
DEVAMINI OKU
DİLEDİĞİN ZAMAN AÇ, İNTERNETİNİ PAYLAŞ
hotspot
Akıllı telefonunun Hotspot ayarlarını yaparak telefonunu modem olarak kullanabilir, tablet ya da bilgisayarından bağlanabilir, internet bağlantını wi-fi ağı olarak başkalarıyla paylaşabilirsin. Nasıl mı?
DEVAMINI OKU
KAYBETMEKTEN KORKMA, TELEFON DEFTERİNİ YEDEKLE!
rehber yedekleme
Telefonundan çok rehberini sevenler için rehber yedekleme ve geri yükleme hakkında detaylı bilgi videoda. Hemen yedeklemek için tıkla.
DEVAMINI OKU
EKRAN FİLMİ ÇİZİLİRSE NE OLUR?
ekran filmi
Telefonunun ekranını korumak için kullandığın ekran filmi çizilir ya da yıpranırsa, kolayca değiştirebilirsin. Bazı incelikleri olan ekran filmi değiştirme konusunda kendini geliştirmek için videoya bakabilirsin.
DEVAMINI OKU
GÜVENLİ, KOLAY, SANA AİT!
başlangıç kurulumu
Başlangıç ayarları ile telefonunu yönetebilir, birtakım güvenlik ayarları ile korumaya alabilirsin. Başlangıç kurulumu sırasında neler yapman gerektiğini videoyu izleyerek öğrenebilirsin.
DEVAMINI OKU
HATTINDAN DEĞİL WI-FI'DAN GİTSİN
apn
Telefonuna APN kurulumu yaparak wi-fi erişimi olan her yerde internet bağlantısına sahip olabilirsin. APN kurulumunu nasıl yapacağını öğrenmek için videoya göz atabilirsin.
DEVAMINI OKU
DOLAN RAM HAFIZASINDA BİRAZ YER AÇ!
ram hafızası silmek
Telefonunu kullanmaya başladığın günden bu yana RAM hafızanda biriken veriler bir süre sonra hafızayı tamamen doldurur. Yeni verilere yer açmak için RAM'i temizlemelisin. Bu temizliği nasıl yapacağının öğrenmek için videoyu hafızana al!
DEVAMINI OKU
Yazmakla uğraşma, ekran görüntüsü yolla!
ekran resmi
Acele işlerinde, yazı ya da fotoğraf göndermek istediğinde, ekran görüntüsü alabilirsin. LG telefonundan ekran görüntüsü almak için yapman gereken çok basit. Videoyu izle, sen de bu kolaylığı anında görüntüle!
DEVAMINI OKU
LG TELEFONUNUZ SAYESİNDE E-POSTALARINIZ ANINDA CEBİNİZE DÜŞSÜN!
e posta
LG telefonunuzun e-posta ayarını yaparak, gelen kutusundan her an haberdar olabilirsiniz. Ayarları yapmak için, ipucu videosunu takip edin!
DEVAMINI OKU
QUICK MEMO İLE ÖZGÜRCE YAZ!
quick memo
LG G2 Quick Memo özelliği sayesinde, telefonuna yazı yazabilme özgürlü senin elinde! Quick Memo'yu etkin bir şekilde kullanabilmek için, ipucu videosunu izleyin.
DEVAMINI OKU
TELEFONUNUZ HAFIZASINI KAYBETMEK İSTERSE
reset
LG telefonunuzu fabrika ayarlarına geri çevirmek için doğru şekilde reset attığınızdan emin olun. Öncesinde mutlaka back-up yapın ve reset için videoyu izleyin.
DEVAMINI OKU
LG akıllı telefonlarda yedekleme
backup yedekleme
Telefonunuzdaki bütün datayı gerektiğinde tekrar yüklemek üzere yedekleyebilirsiniz.
DEVAMINI OKU