Yükleniyor...

SERVİS

MERAK ETTİKLERİNİZ

KAYIT FORMUNU KAYBETTİĞİNİZDE YAPMANIZ GEREKENLER

Üçüncü şahısların eline geçmesinden doğabilecek olumsuz durumları engellemek için teknik servislerimize hemen haber verilmesi gerekmektedir. Kayıtlarımızda adı geçen müşterimiz bizzat ya da vekalet verdiği kişi aracılığıyla, teknik servislerimize kimlik belgesi ile başvurduktan sonra bazı güvenlik sorularını cevaplayıp telefonunu teslim alabilir.

BAYİYE TESLİM EDİLEN CİHAZIN SERVİSTEN TESLİM ALINMASI

Bayinizden, telefonunuzu teknik servisimizden alabileceğinize dair resmi bir yazı aldıktan sonra kimlik belgeniz ile servisimize başvurup bazı güvenlik sorularını cevaplayıp telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

TELEFONUNUZ KAYBOLDUGUNDA YA DA ÇALINDIĞINDA YAPMANIZ GEREKENLER

Kayıp/Çalıntı ihbarı yapabilmek için hat sahibinin, Telekomünikasyon Kurumu Bilgi İhbar Merkezi‘nin 444 9 777 ve 0312 232 23 23 numaralı telefonlarını bizzat araması gerekmektedir. Bilgi İhbar Merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

TELEFONUN TELEKOMÜNİKASYON KURUMUNA KAYITLI OLUP OLMADIĞINI ÖGRENMEK İÇİN

Telefonunuzun Telekomünikasyon Kurumunda kayıtlı olup olmadığını www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php adresine telefonunuza ait 15 haneli IMEI numarasını girerek sorgulayabilirsiniz.

E-POSTA, SMS, MMS VE DİĞER DATA AYARLARINI YAPTIRMAK İÇİN

Tüm data ayarları için operatörünüzü ya da kullandığınız markaya ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.
TURKCELL: 444 0 532
VODAFONE: 0212 444 0 542
AVEA: 444 1 500

TELEFON YA DA AKSESUAR SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZDE

www.lgonlineshop.com sanal market linkine tıklayıp kredi kartınız ile size en uygun taksit imkanlarını kullanarak ya da havale yöntemi ile telefon ve aksesuar satın alabilirsiniz.

CİHAZINIZ ARIZALANDIĞINDA NE YAPMALISINIZ?

Size en yakın servisimize getirebilir veya Aras ve Yurtiçi kar go ile servisimize ulaştırabilirsiniz. En yakın servisimizin bilgilerine www. www.lgonlineshop.com.com linkinden ulaşabilirsiniz.

CİHAZINIZIN IMEI KODUNU ÖGRENMEK İÇİN

Cihazınıza ait 15 haneli IMEI numarasını, cihazınızla *#06# yazıp YES tuşuna basarak öğrenebilirsiniz. IMEI numarasını, cihazınızın pil yuvasında veya cihaz kutusunun üzerinde görebilirsiniz.

CİHAZIMIN TAMIR BEDELINE ONAY VERMEK İÇİN

Form numaranızı yazıp, info@lgonlineshop.com.mail adresine iletebilirsinizÇ

ONAYLADIĞINIZ ÖDEMEYİ YAPMAK

Telefonunuzun onarımı tamamlanıp, hazır hale geldiğinde www.lgonlineshop.com adresinden cihazımın durumu linki altında son kullanıcı başlığını seçip, hesap bilgilerimize ulaşabilir veya form numaranızı girerek kredi kartınız ile telefonunuzun ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

YAKININIZDA LG TEKNİK SERVİS BULUNMUYORSA CİHAZI NASIL İLETEBİLİRSİNİZ?

Telefonunuzu Aras ve Yurtiçi ile servisimize ulaştırabilirsiniz. Servis adresimize www.lgonlineshop. com linklinden ulaşabilirsiniz. Gönderim sırasında ‘tarafınıza ulaştırılmasını istediğiniz adresinizi, iletişim bilgilerinizi, telefonunuzun detaylı arızası/arızalarını belirtmenizi ve telefonunuzun bilgilerini yedeklemenizi rica ediyoruz.

CİHAZINIZIN GARANTİ BELGESİ YOK/GARANTİ SÜRESİ DOLDUGUNDA HİZMET ALMAK

Teknik servislerimizde garanti süresi dolmuş cep telefonlarına ücret dahilinde servis hizmeti sağlanabilmektedir. Telefonunuzu servisimize ulaştırdığınız taktirde detaylı incelenerek ücret konusunda ileteceğiniz gsm numarasına sms yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

CİHAZIN DURUMUNU ÖGRENMEK

Telefonunuzun durumunu www.lgonlineshop.com cihazımın durumu linkinden veya müşteri hizmetlerimizden form, IMEI veya servis kabul numaranızı belirterek öğrenebilirsiniz.

TELEFONDA SIVI TEMASI VARSA YAPILMASI GEREKENLER

Sıvı temasına maruz kalmış olan telefonunuzun pilini çıkarıp, www.lgonlineshop.com dan en yakın LG Servisi linkinden size en yakın servis merkezimizi öğrenerek servisimize getirmenizi veya Aras ve Yurtiçi kargo ile tarafımıza ulaştırmanızı rica e diyoruz.

SERVİSTEKİ CİHAZIN BAŞKA BİRİNE TESLİM EDİLMESİ

Servisimize onarım için bıraktığınız cihazınızı sizin haricinizde başkasının teslim almasını talep ediyorsanız, Kimlik fotokopinizin altına; kişinin isim ve soyisminin yer aldığı ve sizin isim soyisim ve imzanızın yer aldığı talimat yazısını yazarak, teslim alacak kişi ile servisimize ulaştırmanız gerekmektedir. Aksi halde teslimat işlemi gerçekleştirilememektedir.